Get Adobe Flash player

Vířivky pro 5


Proč investovat do bazénu, který využijete maximálně 3 měsíce v roce? Ideálním řešením je vířivá vana. V této kategorii naleznete vířivé vany pro 5-6 osob, které Vám zajistí maximální pohodlí. Je tu dostatek místa pro všechny členy rodiny, kteří si zde mohou vychutnat pocit klidu a pohody a zregenerovat se po náročném dni. Všechny modely jsou určeny k venkovnímu i vnitřnímu použití.

 GOA    NORIDA
   
Tato vířivka disponuje kapacitou pro 5-6 osob. Poskytuje dokonalou masáž, kterou zajišťuje 41 ks trysek. Navíc nyní s lepší výškou 80 cm pro snadné stěhování do interiéru!   Jedna z neprodávanější "rodinných" vířivých van v poměru výkon/cena. O dokonalou masáž se postará 38 promyšleně instalovaných trysek.

 

 MONA    JAMAJKA
 
Vířivá vana z řady ambiente Vám poskytne dokonalou masáž díky 2 lehátkům, v kombinaci se 42 tryskami a skvělou cenou je výbornou volbou pro každou rodinu.   Vířivá vana z řady exclusive zaručuje dokonalý relax díky 90 promyšleně instalovaným tryskám. 2 lehátka, která Vám umožní příjemnou masáž celého těla.

 

 ISORA    FRONTERA  
     
Vířivá vana pro 5 osob, obsahuje 1 komfortní lehátko a 45 trysek, které se postarají o kvalitní masáž celého těla.   Tento model poskytne dokonalou relaxaci 5-6 osobám, obsahuje 1 lehátko. O kompletní masáž se postará 44 trysek.  

 

TONGA    PUNTA
 
Jedna z vířivých van, které poskytují kompletní relax pro 5 osob a nabízí 2 komfortní lehátka pro masáž celého těla. Nechte se hýčkat!   Vířivá vana pro relax s Vašimi přáteli, 5-6 osob, 2 komfortní lehátka, to vše v kombinaci s 58 tryskami nabízí jedinečný zážitek z hydroterapie.

 

 BAHAMA    BONGO
     
 Vířivá vana z řady exclusive, která nabízí relaxaci pro 5 osob a 2 komfortní lehátka. O dokonalý zážitek se postará 70 promyšleně instalovaných trysek.   Vířivá vana pro 5 osob, 1 komfotrní lehátko. Díky této vířivce zažijete skvělou masáž celého těla za skvělou cenu.